זוג יקר,

בואו לקבל כלים שיעזרו לכם להתגבר על הריבים השוחקים

ולהעמיק את החיבור הרגשי וליצור קשר אוהב שתמיד חלמתם עליו

הרצאה ייחודית והזדמנות חד פעמית ללמוד מנתנאל ורחלי וייס, מומחים ליצירת זוגיות מעמיקה:

השיטה שתעזור לכם לפתור את הקונפליקטים ביניכם בכוחות עצמכם,
להצמיח את הזוגיות, ולעורר מחדש את האהבה!

שימו לב! לאור הביקוש הרב - הדרכה נוספת!

ההדרכה האינטרנטית הבאה תתקיים
ביום שני י' אדר תשפ"א (22 בפבר')
21:00-22:30

להרשמה להדרכה מלאו פרטיכם כאן:

בהדרכה זו תלמדו איך:

הזוגיות שלכם הולכת להשתנות דרמטית!
אם יש לכם את האנרגיות הנכונות - מקומכם איתנו בהדרכה!

להרשמה להדרכה מלאו פרטיכם כאן:

קצת עלינו:

נעים מאוד, אנחנו נתנאל ורחלי וייס, מומחים ליצירת זוגיות מעמיקה. בהכשרתנו נתנאל מאמן אישי, ורחלי עובדת סוציאלית ויועצת זוגית, ויחד פיתחנו את ערכת “כרטישיח” – ערכה לשיח זוגי חוויתי. 

העקרונות שאנחנו מלמדים הפכו לזוגות רבים את חיי הזוגיות למאושרים יותר, והביאו אותם ליצירת תחושת אחדות עמוקה וקשר חזק מאי פעם. עזרנו ב”ה לאותם זוגות לקבל יסודות מהותיים לזוגיות שמשנים את כל ההסתכלות והגישה כלפי הקשר הזוגי, להאמין בעצמם ומאליו לייצר זוגיות עם אהבה שורשית. עשינו את זה הודות לשיטה שפיתחנו הכוללת כלים פרקטיים שיעמיקו את הקשר הזוגי, דרך מודעות עצמית וזוגית, יגרמו לקשר ביניכם לנסוק לגבהים שלא הכרתם ויאירו את עיניכם לחיות באהבה ולהתמודד עם כל משבר זוגי ואפילו אישי. 

אנחנו יכולים להגיד לכם כי לאחר יישום הכלים הללו החיים שלכם הולכים להשתנות בע”ה! זוהי השליחות שלנו! בהדרכה זו תקבלו את הכלים לעצור את מעגל השחיקה הזוגי, לגשר על פערים ולהעיף את הזוגיות למקומות גבוהים שלא הכרתם!

הנה מה שזוגות שהיו בהדרכה מספרים:

"נתנאל ורחלי הם זוג מקסים ממש, מרגישים את הקסם שלהם דרך המסך. עברנו את ההדרכה והתרשמנו מכשרון יוצא דופן, יצא לנו לעבור את ההדרכה שלהם והתרשמתי מאוד מהיכולות שלהם להעביר כלים מדוייקים בזמן כל כך קצר, כדי לייצר בינינו שיח אחר, מכבד והדדי ולשפר את הקשר שלנו!!".

אורה א.

"יצא לי להיות לקרוא לא מעט חומרים בנושא של זוגיות כך שחשבתי כי גם ההדרכה של נתנאל ורחלי תהיה אחת שלא באמת תתרום לי משמעותית. להפתעתי גיליתי כי בעזרת כללים פשוטים אני יכולה לתקן נזקים של שנים ולקחת את הזוגיות שלי למקום הרבה יותר חיובי".

דניאלה ש.

"אנחנו נשואים כבר 17 שנה ותמיד הקפדנו על זמן איכות זוגי. מאז שזכינו להכיר אתכם זמן האיכות שלנו הפך לזמן איכות. אנחנו פתאום מבינים באמת לעומק זה את זה, מבינים מה מתסכל אותנו ועכשיו יש לנו גם את הכלים לפתור את זה לעומק. וכל מה שאתם מלמדים בנוי קומה על גבי קומה שזה פשוט מושלם וברור!"

חיים ע.

"הכלים של נתנאל ורחלי פשוט עובדים... ההקשבה בהדרכה הייתה אחת ההשקעות המוצלחות שלי, הזוגיות שלנו במקום הרבה יותר טוב ממה שהיא אי פעם הייתה והתקשורת שלי עם אשתי הרבה יותר נעימה והשינוי מורגש בקטע אחר"

אפי ש.

להרשמה להדרכה מלאו פרטיכם כאן:

הדף נבנה על ידי נתנאל ורחלי וייס © כל הזכויות שמורות

דילוג לתוכן